19 lat temu w Krakowie wynaleziono PANACEUM! Sprawdź jak wygląda prawdziwa historia Panaceum

Ludzie od dawna bezskutecznie poszukiwali mitycznego panaceum - preparatu, który pozwoliłby wyleczyć każdą dolegliwość. Są nawet teorie, że dawno temu odkryto panaceum. Jak jest naprawdę?

Czy jest lek działający na wszystko? Czy w końcu nastąpi przełom w medycynie? :-)

Nasze PANACEUM to nie wynalazek alchemików, ale pomoc dla osób z problemem neurologicznym, ortopedycznym czy po prostu z uciążliwym bólem…

Niektórzy mieszkańcy Krakowa, a od kilku lat również Zabrza, już korzystają ze swojego PANACEUM… a wszystko zaczęło się 19 lat temu. W grudniu tamtego roku Rada Języka Polskiego ustaliła łączną pisownię partykuły „nie” z imiesłowami przymiotnikowymi, a w Suwałkach odnotowano krajowe rekordowo wysokie ciśnienie atmosferyczne. Dla Pawła Czarnockiego jednak zarówno nowinki językowe, jak i rekord klimatyczny nie były tematem kluczowym. Jak pomóc ludziom, którzy mają problem zdrowotny, a nie wiedzą, gdzie znaleźć poradę, albo też szukają pomocy po omacku – to były dla niego główne tematy końca 1997 roku. Otworzył wtedy gabinet fizjoterapii, by dzięki specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom manualnym oraz za pomocą profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, nieść pomoc tam, gdzie same lekarstwa pomóc nie mogły. W gabinecie stosował nowoczesne i skuteczne terapie m.in. B. Mulligana, które pomagały bezpiecznie leczyć stany pourazowe.

Pierwszy gabinet pod zielonym szyldem PANACEUM pojawił się przy Al. Słowackiego. Gabinet w centrum Krakowa z widokiem na ogród stwarza wrażenie, że jest się w spokojnym i cichym zakątku miasta. Wrażenie dopełnia pięknie odnowiona kamienica, która zachowała swój dawny urok. Otoczenie sprawia, że zarówno ciało jak i umysł podczas terapii mogą zaznać relaksu, a Pacjent może zregenerować siły witalne.  

Następnie, w 2010 roku, PANACEUM poszerzyło obszar działań o Górny Śląsk. Przestronny, położony w centrum Zabrza, gabinet zaoferował jakość usług i fachową opiekę dobrze już znaną Pacjentom z Krakowa.   

Pięć lat później Paweł Czarnocki zdecydował się przekroczyć Wisłę i na drugim brzegu otworzyć nową filię gabinetu PANACEUM. Lokal przy Obronnej ułatwił Pacjentom z południowej strony Krakowa, z Wieliczki i okolic dojazd na fizjoterapię. 

Niezależnie od lokalizacji, Kraków Centrum, Kraków Południe, czy Zabrze, Pacjenci oprócz fachowej pomocy zawsze mogą liczyć na wsparcie, uważność i zrozumienie. Nikt nie patrzy na zegarek. To nie linia produkcyjna, dolegliwości są różne, a każda wymaga zastosowania dopasowanej terapii, która będzie skuteczna i bezpieczna dla Pacjenta.

Nie zatrzymuj bólu… przyprowadź go do nas!

 

Kontakt
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki
engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms