21 lat temu w Krakowie wynaleziono PANACEUM! Sprawdź jak wygląda prawdziwa historia Panaceum

Ludzie od dawna bezskutecznie poszukiwali mitycznego panaceum - preparatu, który pozwoliłby wyleczyć każdą dolegliwość. Są nawet teorie, że dawno temu odkryto panaceum. Jak jest naprawdę?

Czy jest lek działający na wszystko? Czy w końcu nastąpi przełom w medycynie? :-)

Nasze PANACEUM to nie wynalazek alchemików, ale pomoc dla osób z problemem neurologicznym, ortopedycznym czy po prostu z uciążliwym bólem…

Niektórzy mieszkańcy Krakowa, a od kilku lat również Zabrza, już korzystają ze swojego PANACEUM… a wszystko zaczęło się 21 lat temu. W grudniu tamtego roku w Suwałkach odnotowano krajowe rekordowo wysokie ciśnienie atmosferyczne. Dla Pawła Czarnockiego jednak rekord klimatyczny nie były tematem kluczowym. Jak pomóc ludziom, którzy mają problem zdrowotny, a nie wiedzą, gdzie znaleźć poradę, albo też szukają pomocy po omacku – to były główne tematy końca 1997 roku. Otworzył więc gabinet fizjoterapii, by dzięki wiedzy, umiejętnościom manualnym oraz za pomocą profesjonalnego sprzętu, nieść pomoc tam, gdzie same lekarstwa pomóc nie mogły. W gabinecie stosował nowoczesne terapie, które pomagały bezpiecznie leczyć stany pourazowe.

Pierwszy gabinet pod zielonym szyldem PANACEUM pojawił się przy Al. Słowackiego. Gabinet w centrum Krakowa z widokiem na ogród do dziś stwarza wrażenie, że jest się w spokojnym i cichym zakątku miasta. Wrażenie dopełnia pięknie odnowiona kamienica, która zachowała swój dawny urok. Otoczenie sprawia, że zarówno ciało jak i umysł podczas terapii mogą zaznać relaksu, a Pacjent może zregenerować siły witalne.  

Następnie, w 2010 roku, PANACEUM poszerzyło obszar działań o Górny Śląsk. Przestronny, położony w centrum Zabrza, gabinet zaoferował jakość usług i fachową opiekę dobrze już znaną Pacjentom z Krakowa.   

Pięć lat później Paweł Czarnocki zdecydował się przekroczyć Wisłę i na drugim brzegu otworzyć nową filię gabinetu PANACEUM. Lokal przy Obronnej ułatwił Pacjentom z południowej strony Krakowa, z Wieliczki i okolic dojazd na fizjoterapię. 

Niezależnie od lokalizacji, Kraków Centrum, Kraków Południe, czy Zabrze, Pacjenci oprócz fachowej pomocy zawsze mogą liczyć na wsparcie, uważność i zrozumienie. Nikt nie patrzy na zegarek. To nie linia produkcyjna, dolegliwości są różne, a każda wymaga zastosowania dopasowanej terapii, która będzie skuteczna i bezpieczna dla Pacjenta.

Nie zatrzymuj bólu… przyprowadź go do nas!

 

Kontakt
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki
engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms