O Nas

Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z Pacjentem w celu poprawienia uszkodzonych funkcji i szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (od 1997) opracowaliśmy terapie pozwalające odnaleźć i skutecznie wyeliminować przyczynę dolegliwości.

Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz terapii bólu bezpiecznymi sposobami

O ofercie

Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.

Opracowaliśmy autorskie terapie pozwalające leczyć najczęściej pojawiające się dolegliwości. Każda terapia dobierana jest do grupy wiekowej, kondycji, stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb Pacjenta. Prowadzona przez nas działalność profilaktyczna ma na celu wskazanie sposobów unikania zagrożeń dotyczących narządów ruchu.

Posiadamy nowoczesny sprzęt terapeutyczny, którego parametry techniczne umożliwiają wykonywanie zabiegów również w domu Pacjenta.

Doświadczenie

Mgr Paweł Czarnocki jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii AWF Katowice oraz wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Zobacz certyfikaty ze szkoleń i kursów.

Specjalistyczna wiedza oraz stała współpraca z lekarzami (neurologii, reumatologii, ortopedii i chirurgii) umożliwia optymalne dopasowanie terapii do bieżącego stanu chorego. Daje to możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności. A wszystko to zgodnie z dewizą: nie zatrzymuj bólu... przyprowadź go do nas!

KRAKÓW CENTRUM Al. Słowackiego 50/10 KRAKÓW POŁUDNIE ul. Obronna 13R 

ZABRZE ul. Końcowa 15/2

Rejestracja elektroniczna, tel. 501 420 663 

                                                                         Zobacz również: rejestracja  zabiegi  terapie
         

Kontakt
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki
engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms