Terapia kontra stres

TERAPIA KONTRA STRES

Walka ze stresem to często duży problem, zwłaszcza u ludzi których praca wymaga samodzielności i kreatywności. Proponujemy terapie antystresowe:

Terapia dla specjalistów IT

To terapia dedykowana specjalistom działów IT. Osoby te z uwagi na wykonywaną pracę często ulegają postresowym kontuzjom i przeciążeniom, które nie tylko utrudniają pracę, ale i z czasem mogą uniemożliwić sprawne funkcjonowanie.

Typowymi problemami pojawiającymi się u osób pracujących wiele godzin przy komputerze są m.in.: zespół górnego otworu piersiowego, postresowe przewlekłe napięcie mięśni karku, zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty i inne.

Nieleczone skutki przeciążeń nawarstwiają się a objawy nasilają. Kompleksowa terapia łącząca różne techniki w jeden pakiet terapeutyczny umożliwia maksymalne skrócenie czasu leczenia.

Zapewniamy technologię na wysokim poziomie:-)

Nareszcie urlop  

Popularna opinia głosi, że wymarzony urlop jest najlepszą nagrodą po ciężkiej pracy. Podczas urlopu rozluźniamy się, zmieniamy tempo oraz aktywność dnia i często...zaczynamy odczuwać ból. Przyczyną może być spadek adrenaliny. Wysoki poziom adrenaliny powoduje, że nie odczuwamy w pełni napięcia, które kumuluje się podczas pracy.

Nagła aktywność ruchowa również nie zlikwiduje problemu. Spięte ciało to duże ryzyko kontuzji i wypadku, a dostęp do fachowej terapii podczas urlopu może być ograniczony. Jeżeli planujemy skutecznie wypocząć to należy się odpowiednio przygotować. Taka terapia jest tak ważna jak trening dla sportowca. Zestaw autorskich terapii dopasowanych do bieżącego stanu zdrowia i kondycji to szansa na skuteczny wypoczynek bez ryzyka kontuzji.

       

Zdać egzamin ze stresu  

Egzamin lub inne ważne wydarzenie to sytuacje, którym często towarzyszy stres. Stres i napięcie obniża możliwości, odbiera siły. Długotrwałe napięcie wywołane stresem, intensywną pracą prowadzi nie tylko do znacznego ubytku sprawności psychofizycznej, ale też do spadku odporności a co za tym idzie podatności na choroby. Rozwiązaniem może być terapia antystresowa, która rozluźnia i witalizuje. Dzięki autorskim terapiom egzamin ze stresu można zdać celująco.

       

Kontakt
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki
engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms